ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
Skladem 30 ks
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1355008
EAN: 4710483944994
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
Diskuse (0)
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
Nastavitelná výška
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
7,7
Jas (cd/m2)
400