BAZAR - BROTHER multifunkce mono laserová MFC-L2802DN - A4, 32ppm, 1200x1200dpi, USB, LAN, 128 MBpaměť Rozbaleno Komplet
Rychlá mono laserová tiskárna Brother MFC-L2802DN
Bezpečné již od návrhu
Dokonalý partner
Pracujte chytřeji
Snadná obsluha
Specifikace
| Obecné | |
|---|---|
| Typ tiskárny | Monochromatická |
| Funkce | Tisk, Zdvojení, Skenovat, Faxování |
| Displej | LCD |
| Velikost displeje | 2řádkový LCD s tlačítky |
| Maximální formát papíru | A4 |
| Paměť | 128 MB vnitřní paměti |
| Technologie | Laserová |
| Možnosti připojení | |
| Připojení | Kabelem přes Ethernet, USB |
| Lokální rozhraní | Vysokorychlostní USB 2.0 |
| Rozhraní drátové sítě | Rychlý Ethernet |
| Kopírování | |
| Oboustranné kopírování | Ne |
| Rychlost kopírování A4 (mono) | 32 kop./min. |
| Rozlišení (mono) | Až 600 x 600 dpi |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry balení | 580 (Š) x 517 (H) x 434 (V) mm – 14,10 kg |
| Rozměry zařízení | 410 (Š) x 399 (H) x 319 (V) mm – 11,6 kg |
| Faxování | |
| Faxový modem | 33.6 kb/s |
| Prostředí | |
| Příkon | Kopírování: 490 W, Kopírování v tichém režimu: 280 W, Tisk: 470 W, Tisk v tichém režimu: 27 0 W, Připravenost: 43 W, Spánek: 4,1 W, Hluboký spánek: 0,6 W, Vypnuto: 0,08 W |
| Životní prostředí | |
| Obvyklá spotřeba elektřiny | 0.37 kWh/týden |
| Typy médií | |
| Typy a velikosti | Standardní zásobník - A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (po délce), B6 (JIS), A6, Executive, A4 krátké, 16K (195 x 270 mm),Ruční podavač - Šířka 76,2 až 215,9 mm, Délka 127 až 355,6 mm Obálka; COM-10, DL, C5, Monarch, Sklo skeneru - Až do A4 / Letter, Automatický oboustranný tisk - A4, |