BAZAR - Fortron zdroj 350W FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, bulk - Po opravě (Bez příšlušenství)
Popis a parametry
Diskuse (0)
FSP/Fortron FSP350-50EGN 80PLUS GOLD, bulk, 350W
- Skutečných 350 W
- Certifikace 80PLUS GOLD
- Vyhovuje direktivě EuP
- Připraven pro Energy Star 6.1
- Kompatibilní s platformou Haswell
- Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
- Aktivní PFC filtr
- Vypínač napájení
- 120 mm tichý ventilátor
- Full Range
- Funkce low noise
- Vyhovuje normám UL, VDE, IEC, TUV, CE a dalším
- Vyhovuje nové normě EN 62368
- MTBF 100.000 hodin při 25 °C
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Model | FSP350-50EGN |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktivní PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozměry | 150 x 140 x 86 mm |
| Účinnost | 90% |
| Výkon | 350 W |
| Zabezpečení | OCP, OVP, OPP, SCP, OTP |
| Konektory | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 1x 6+2 PCI-E 5x SATA 3x Molex 1x Floppy |
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
350