CHIEFTEC CDP-085ITX, 85W DC/DC board a AC/DC napájecí adaptér pro IX-0x series
Popis a parametry
Diskuse (0)
Performance
| AC Input: | 100-240V / 1,5A |
| Frequency: | 50-60 Hz |
| DC Output: | +12V / 7,5A |
| Output Wattage: | 85W |
| Low Power Consumption: | ?0.5W |
| Efficiency: | 87% |
| Scope of delivery: | 85W AC-DC adapter, DC-DC transformer, motherboard cables, Power supply connector socket |
| Dimension (DxWxH): | 133mm x 58mm x 30.3mm |
| Garantie: |
| Sicherheit: |
Connectors
Native cable:
| 20+4PIN: | |
| ===200mm===[20+4PIN] | |
| SATA: | |
| ===300mm===[SATA]===90mm===[SATA]===90mm===[SATA] | |
| Molex: | |
| ===200mm===[Molex] | |
| 4PIN 12V: | |
| ===250mm===[4PIN] | |
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Síťové adaptéry (220V)