CyberPower Emergency Power System (EPS) 1000VA/700W
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Operation Technology | Line-Interactive, AVR (Boost & Buck) | |
| Výkon | VA | 1000VA |
| Watts | 700W | |
| Vstup | Rozsah napětí | 140 ~ 300V |
| Frekvenční rozsah | 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing) | |
| DC Vstupní napětí | 12V | |
| Ochrana proti přepětí | Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage | |
| AC Výstup | Počet fází | Jednofázový |
| Výstupní napětí | 0~40% zátěž Čistý sinus pro 220V +/- 10 % 40~100% zátěž Aproximovaný Sinus pro 220V +/- 10% | |
| Frekvence výstupu | 50 / 60Hz +/- 1 % | |
| Čas přepnutí (typiclý) | < 10 ms | |
| Ochrana proti přetížení | On Utility: Circuit Breaker On Battery: Internal Current Limiting | |
| Výstupní zásuvky | 2 x Schuko | |
| Certifikáty | CE, SONCAP | |
| Indikace stavu | Indickátory | Zapnuto, LCD Display |
| Zvukové alarmy | Provoz na Batterie, Vybití Batterií, Přetížení | |
| Zvláštní funkce | Nabíjecí proud | 15A |
| ByPass Switch | Ano | |
| Baterie | Volitelně | |
| LCD Display | Ano | |
| Manual Switch | Ne | |
| Komunikační port | Ne | |
| Fyzické rozměry | Rozměry (mm) | 153 x 208 x 230 |
| Hmotnost (kg) | 9.4 | |
| Kolečka | Ne | |
| Stránka produktu | Zde | |
Zálořní čas 1KVA CYBERPOWER INVERTER při použití volitelné 12V/200Ah baterie