CyberPower Emergency Power System (EPS) 1500VA/1050W
Popis a parametry
Diskuse (0)
| Operation Technology | Line-Interactive, AVR (Boost & Buck) | |
| Výkon | VA | 1500VA |
| Watts | 1050W | |
| Vstup | Rozsah napětí | 140 ~ 300VA |
| Frekvenční rozsah | 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing) | |
| DC Vstupní napětí | 24V | |
| Ochrana proti přepětí | Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage | |
| Výstup | Počet fází | Jednofázový |
| Výstupní napětí | Čistý sinus 220V +/- 10 % | |
| Frekvence výstupu | 50 / 60Hz +/- 1 % | |
| Čas přepnutí (typiclý) | < 10 ms | |
| Ochrana proti přetížení | On Utility: Circuit Breaker On Battery: Internal Current Limiting | |
| Výstupní zásuvky | 2 x Schuko | |
| Certifikáty | CE, SONCAP | |
| Indikace stavu | Indickátory | Power On, LCD Display |
| Zvukové alarmy | On Battery, Low Battery, Overload | |
| Zvláštní funkce | Nabíjecí proud | 20A |
| ByPass Switch | Ano | |
| Baterie | Volitelně | |
| LCD Display | Ano | |
| Manual Switch | Ne | |
| Communication port | Ne | |
| Fyzické parametry | Rozměry (mm) | 261 x 206 x 325 |
| Hmotnost (kg) | 16,.4 | |
| Kolečka | Ne | |
| Stránka produktu | Zde | |
Záložní čas pro 1.5KVA CYBERPOWER při použití volitelné baterie 12V/200Ah
| CPS1500I | Baterie 12V/200Ah | |||||
| Zátěž | 2 Baterie | 4 Baterie | 6 Baterií | 8 Baterií | 10 Baterií | |
| Záloní čas | ||||||
| 25% | 250W | 19h 30min | 39h 00min | 58h 30min | 78h 00min | 97h 30min |
| 50% | 500W | 7h 40min | 15h 19min | 22h 98min | 30h 38min | 38h 18min |
| 75% | 750W | 4h 40min | 9h 19min | 13h 58min | 18h 38min | 23h 18min |
| 100% | 1000W | 3h 30min | 7h 00min | 10h 30min | 14h 00min | 17h 30min |