CyberPower Professional Series III RackMount 1500VA/1500W, 2U
| Model | PR1500ERT2U |
| Topologie | Line-Interaktivní |
| Kapacita (VA) | 1500VA |
| Kapacita (Watt) | 1500W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ano |
| Podpora aktivního PFC | Ano |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 159 ~ 288 V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | - |
| Vstupní zásuvka | IEC C14 |
| Regulace napětí (AVR) | Ano - 2 x zvýšení, 1 x snížení |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 220 ± 5% 230 ± 5% 240 ± 5% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50/60 Hz ± 1% |
| Výstupní frekvence | Sinus |
| Počet zásuvek | 10 |
| Typ zásuvek | IEC C13 |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Max. hodnota rázu | 2430 J |
| Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 | 1 vstup, 1 výstup |
| Baterie | |
| Uživatelsky vyměnitelné | Ano - za provozu |
| Typ baterie (Počet) | 12V/9Ah (4) |