CyberPower Professional Tower LCD UPS 2200VA/1980W
Použití (ochrana)
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Home Theater System
• Small Office
• Vytváření sítí, servery a pracovní stanice
Vlastnosti
- GreenPower UPSTM Technology
- Čistý Sinus na výstupu
- Line-Interactive UPS topologie
- Automatic Voltage Regulator (AVR)
- EMI, RFI, Surge a Lightning Spike ochrana
- Kritické zatížení zásuvky
- Auto-Restart / Auto-Charge
- Emergency Power Off (EPO) Port
- Multifunkční LCD
- USB & Serial propojení portů
- Uživatelsky vyměnitelné baterie
- SNMP / HTTP Remote Capability Management (volitelně)
- PowerPanel® Business Edition Software
| Model | PR2200ELCDSL |
| Topologie | Line-Interaktivní |
| Kapacita (VA) | 2200VA |
| Kapacita (Watt) | 1980W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ano |
| Podpora aktivního PFC | Ano |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 151-301 V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60 ± 3Hz (auto sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | 16A |
| Vstupní zásuvka | IEC C20 |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 230 V ± 10% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50/60 ± 1% |
| Výstupní frekvence | Čistý sinusový průběh |
| Počet zásuvek | 9 |
| Typ zásuvek | IEC C19 (1), IEC C13 (8) |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Max. hodnota rázu | 405J |
| Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 | Ne |
| Baterie | |
| Uživatelsky vyměnitelné | Ano - za provozu |
| Typ baterie (Počet) | 12V/9Ah (4) |