CyberPower Professional Tower LCD UPS 3000VA/2700W
Použití (ochrana)
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Home Theater System
• Small Office
• Vytváření sítí, servery a pracovní stanice
Vlastnosti
- GreenPower UPSTM Technology
- Čistý Sinus na výstupu
- Line-Interactive UPS topologie
- Automatic Voltage Regulator (AVR)
- EMI, RFI, Surge a Lightning Spike ochrana
- Kritické zatížení zásuvky
- Auto-Restart / Auto-Charge
- Emergency Power Off (EPO) Port
- Multifunkční LCD
- USB & Serial propojení portů
- Uživatelsky vyměnitelné baterie
- SNMP / HTTP Remote Capability Management (volitelně)
- PowerPanel® Business Edition Software
| Model | PR3000ELCDSL |
| Topologie | Line-Interaktivní |
| Kapacita (VA) | 3000VA |
| Kapacita (Watt) | 2700W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ano |
| Podpora aktivního PFC | Ano |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 151 ~ 296 V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60 ± 3Hz (auto sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | 16A |
| Vstupní zásuvka | IEC C20 |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 230 V ± 10% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50/60 ± 1% |