CyberPower UT GreenPower Series UPS 650VA/360W, české zásuvky
Popis a parametry
Diskuse (0)
Využitelnost
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Small Office
Základní vlastnosti
• Inovovaný design
• Více výstupních zásuvek
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Simulovaný výstup Sinusoidy
• Ochrana proti přetížení
• LED indikátor stavu
• Požární odolnost
• Konfigurovatelný Alarm
• Vylepšená technologie řízení baterií
• Kompaktní velikost
| Model | UT650EG-FR |
| Topologie | Line-interaktivní |
| Kapacita (VA) | 650VA |
| Kapacita (Watt) | 360W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ne |
| Podpora aktivního PFC | Ne |
| Vstup | |
| Nominální vstupní napětí | 230V ± 10% |
| Rozsah vstupního napětí | 165-290V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60 Hz ±5% (Auto Sensing) |
| Jmenovitý vstupní proud | 2.95A |
| Vstupní zásuvka | Schuko |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 230 Vac ± 10% |
| Rozsah výstupní frekvence | 50 Hz/60 Hz ± 1% |
| Výstupní frekvence | Simulovaná Sinusoida |
| Počet zásuvek | 3 |
| Typ zásuvek | FR |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Max. hodnota rázu | - |
| Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 | 1 vstup, 1 výstup (až 1 Gb) |
| Baterie | |
| Uživatelsky vyměnitelné | Ne |
| Typ baterie (Počet) | 12V/5Ah (1) |
| Typická doba nabíjení | 6 h. |
| Záložní časy | |
| Prodloužení doby zálohy | Ne |
| Zátěž 60W(min) | 28 |
| Zátěž 90W (min) | 16 |