DELL PC Tower Plus EBT2250/1000W/U9-285K/32GB/2TB SSD/Nvidia RTX 5080/WLAN/Kb&Mse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametry
Diskuse (0)
Technické parametre
| 1000W Graphite |
| U9-285K ARL Ultra 9K (125W, 8+16 cores) |
| 32 GB DDR5, 2 x 16 GB, 5200 MT/s |
| 2 x 1TB M.2 PCIE 35 - Performance |
| No Additional Hard Drive |
| NVIDIA® GeForce RTX™ RTX 5080 16GB GDDR7 |
| Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) 802.11ax Wireless LAN and Bluetooth |
| Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black |
| Mouse included with Keyboard |
| Windows 11 Pro |
| McAfee Business Protection 1-year |
| Black |
| 3Y ProSpt |
Konektivita
Rozmery a hmotnosť
| 1. Height: 14.68 in. (372.90 mm) |
| Starting weight: 19.00 lb (8.62 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametryPorovnání
Rozhraní
USB 2.0
Rozhraní
USB 3.2
LAN (RJ-45)
3.5mm Jack