EUROCASE měnič napětí DY-1000-12, AC/DC 12V/230V, 1000W
http://partis.cz/index.php?gid=2856
Měnič napětí konvertuje vstupní stejnosměrné napětí DC 12V (nebo DC 24V dle modelu) na výstupní střídavé napětí AC 230V / 50Hz. Lze jej použít pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. Např. nabíječky pro mobilní telefony nebo notebooky, počítače, osvětlení, televizní přijímače, elektrické nářadí, atd. pokud příkon těchto spotřebičů bude v rozsahu výkonu měniče napětí. Vstup měniče je chráněn proti přepětí i podpětí (zamezuje např nadměrnému vybití napájecí baterie). Pro chlazení elektroniky měniče je osazen ventilátor (dle modelu). Elektronika měniče má vestavěnou tepelnou ochranu. Napájení vstupu měniče je řešeno svorkami, kabely jsou součástí balení. Výstup 230V je řešen standardní zásuvkou
| Vstupní napětí | 12V DC |
| Jmenovitý výkon | 1000W |
| Výstup USB 5V | NE |
| Účinnost | >89% |
| Průběh výstupního napětí | modifikovaný sinus |
| Rozsah vstupního napětí | 10 - 15V (20 - 32V) / svorkovnice |
| Výstupní napětí | 230V AC / 50Hz / zásuvka typE 2ks |
| Kabely | 75 cm, samostatné, šroub M8 |
| Hmotnost výrobku | 1800 g |
| Rozměry (DxŠxV) | 220x160x75 mm |