GEMBIRD Podstavec pod notebook NBS-2F15-05, pro notebooky do 15,6", LED, černý
Popis a parametry
Diskuse (0)
Kompaktní dvouventilátorový chladicí stojan pro každý notebook (max. 15,6")
Ergonomický design s nastavením výšky pro optimální pozorovací/psací úhel
Dva tiché chladicí ventilátory zabraňují přehřátí notebooku
S praktickým USB průchozím konektorem
LED podsvícení ventilátorů
Materiál: kov a plast
Ventilátory chlazení: 2 ks, 1500 RPM (± 10 %), průtok vzduchu 20 CFM (± 10 %) každý, hlučnost 10 dBa
Průměr ventilátoru: 125 x 125 x 15 mm
Nastavení výšky: 1 krok (0-5 stupňů)
Délka USB kabelu: 0,5m
USB konektor: průchozí typ (vstup/výstup)
Rozměry (DxŠxV): 340 x 250 x 23 mm (složený)
Spotřeba energie: 5V, až 0,4A
Čistá hmotnost: 0,45 kg
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Chladící podložky