Goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 1500mA
Popis a parametry
Diskuse (0)
Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V - 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC - možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí - max. 1500mA při 12V (18VA) - napájecí napětí 230V - 8ks různých výměnných koncovek v sadě (při výběru konektoru nutno zvolit správný konektor, který pasuje a má kontakt) a USB konektor (stejný jako má počítač) - vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compliance - CEC efficiency : Level V - MEPS : V Rozměry: 82 x 52 x 36mm Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz Výstupní napětí: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC Výstupní proud: 1500mA vhodný např. pro aten ce-250a ,... Konektory u adaptéru 2.5 mm plug 3.5 mm plug 3.5 x 1.35 mm DC plug 5.0 x 2.1 mm DC plug 5.5 x 1.5 mm DC plug 5.5 x 2.5 mm DC plug 5.5 x 2.1 mm DC plug 4.0 x 1.7 mm DC plug + redukce na USB typ A port.
ParametryPorovnání
Druh příslušenství
Nabíječky