Goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 300mA
Popis a parametry
Diskuse (0)
goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 300mA - 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC - možnosti nastavení na: 3.0-4.5-5.0-6.0-7.5-9.0-12.0 V DC výstupní napětí - maximální proud 300mA při 12V, 600mA pri 3V - USB napájecí konektor - vyhovuje normám EuP directive 2005/32/EG - Rozměry: 69 x 39 x 31 mm - Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz - LED dioda signalizující zapnutí - délka přívodního kabelu 180 cm Adaptér vyhovuje požadavkům mezinárodních standardů ECO-design, CEC a MEPS. Tyto standardy zaručují nízkou spotřebu při "stand-by-mode" bez zatížení a redukci CO2 emisí. Ve srovnání s běžnými adaptéry dokáže ušetřit až 30% el.energie. 9ks různých výměnných koncovek v sadě (při výběru konektoru nutno zvolit správný konektor, který pasuje a má kontakt) - USB outlet - 2.5 mm plug - 3.5 mm plug - 3.5 x 1.35 mm DC plug - 5.0 x 2.1 mm DC plug - 5.5 x 1.5 mm DC plug - 5.5 x 2.5 mm DC plug - NEW 5.5 x 2.1 mm DC plug - NEW 4.0 x 1.7 mm DC plug.
ParametryPorovnání
Druh příslušenství
Nabíječky