GoodWe GW15K-ET-20 - AFCI
GoodWe GW15K-ET-20 - AFCI
Hybridní střídač GoodWe GW15K-ET-20 AFCI představuje špičkovou novinku pro rezidenční fotovoltaické systémy. Tento třífázový měnič nové řady ET G2 nabízí výkon 15kW a je navržen pro maximální využití energie. Díky pokročilé technologii poskytuje až o 150 % vyšší nabíjecí výkon s maximálním trvalým nabíjecím a vybíjecím proudem 40 A.
Vaše výhody
- GoodWe WiFi/Lan Kit 2.0 součástí balení
- Možnost paralelního zapojení až 4 měničů
- Přetížení až 160% na DC straně
- Vybíjecí/nabíjecí proud až 40 A
- Špičkový Back-Up výkon 18 kVA
- Integrovaný Smart Meter
- Kompatibilita s širokým spektrem baterií
- Pokročilé bezpečnostní funkce
- Snadná aktualizace přes aplikaci SolarGo
- Možnost úspory špiček a podpory nevyváženého provozu
- 3xMPPT
Specifikace
Napájecí konektor: 3-phasig
Hmotnost: 25 kg
Napětí MPP max: 720.0 Volt
Počet MPPT: 3 stück
Napětí MPP min.: 150.0 Volt
Rozměry v mm: L: 221 mm B: 496 mm H: 460 mm