MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM, 800MHz CPU,512MB RAM, 24xLAN, 2xSFP+ slot, vč. L5
Popis a parametry
Diskuse (0)
Popis produktu CRS326-24G-2S+RM je nové zařízení v MikroTik portfóliu s tzv. "Dual boot", které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS. Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který většina lidí u MikroTik zařízení požaduje. Přídavný procesor nabízí velmi limitovaný výkon, který zvládne spuštěný nejnutnějších RouterOS funkcí, které jsou velkou výhodou oproti konvenčním switchům s webovým rozhraním. Co se konektorové výbavy týče, switch disponuje 24 GLAN porty (10/100/1000) s podporou pasivního PoE na prvním portu, dvojicí SFP/SFP+ portů podporující jak 1.25Gbps tak 10G moduly, RJ45 sériový port a napájecím konektorem na zadní straně s variabilním napájením 9 až 30V DC. Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér 24V/1.2A Úchyty do racku Technické parametry Konektory a rozhraní Rychlost LAN:(24) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN:Ano Optické rozhraní:(2) 1G/10Gbps Sériový port:RJ45 Napájení Napájení přes PoE:10 .. 30V DC Typ napájení:DC konektor, PoE Typy PoE:PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]:24 Napájení přes konektor/svorkovnici:10 .. 30V DC Fyzické charakteristiky Provedení:Rackmount Počet "U" pozic:1 Ventilátory:Bez ventilátoru Šasi:Kovové Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-40 až 60 Šířka [mm]:440 Výška [mm]:44 Hloubka [mm]:144 Hardware CPU:98DX3236A1 Frekvence CPU [MHz]:800 Počet CPU jader:1 Interní uložiště [MB]:16 RAM [MB]:512 Software Web management:Ano Management:Webové rozhraní Funkce:VLAN, QoS, DHCP snooping, L3 Operační systém:SwOS, RouterOS - L5 Výchozí IP adresa:192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo:admin / -.
ParametryPorovnání
Počet portů LAN
13
Počet portů LAN
13