Optoma projektor GT2100HDR (DLP, FULL 3D, Laser, FULL HD, 4200 ANSI, 2xHDMI, RS232, USB-A, RJ45, repro 1x15W)
Optoma projektor GT2100HDR
Navrženo pro budoucnost
Světla při prohlížení
Laserová technologie
Kompatibilní s HDR a HLG
Amazing colour
Game mode
Specifikace
| Display/image | |
|---|---|
| Technologie displeje | DLP™ |
| Nativní rozlišení: | 1920x1080 |
| Jas | 4 200 lumenů |
| Kontrastní poměr | 300,000:1 |
| Kontrastní poměr - dynamický | 2,000,000:1 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran - kompatibilní | 4:3,16:9,16:10 |
| Korekce obrazu: horizontální | +/-15° |
| Korekce obrazu: vertikální | +/-15° |
| Zobrazitelné barvy (miliony) | 1073.4 |
| Horizontální rychlost skenování | 15 ~ 140Khz |
| Rychlost vertikálního skenování | 24 ~ 120Hz |
| Uniformity | 75% |
| Velikost obrazovky | 0.91m ~ 7.42m (36" ~ 292") diagonal |
| Informace o lampě | |
| Zdroj světla | Laser |
| Životnost lampy | 30 000 hodin |
| Optické informace | |
| Poměr projekční vzdálenosti: | 0,496:1 |
| Projekční vzdálenost (m) | 0,4m - 3,2m |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 7.51 |
| Nativní offset | 116 % |
| Konektivita | |
| Vstupy/Výstupy | Vstupy 2x HDMI 2.0 Výstupy 1 x Audio 3,5 mm, 1 x USB-A napájení 1,5 A Ovládání 1 x RS232, 1 x RJ45 |
| Obecné informace | |
| Standartní úroveň hlasitosti: | 29 dB |
| Maximální úroveň hlasitosti: | 36 dB |
| PC kompatibilita | FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| 2D kompatibilita | NTSC M/J, 3,58 MHz, 4,43 MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43 MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4,25/4,4 MHz 480i/p, 576i /p, 720p (50/60 Hz), 1080i (50/60 Hz), 1080p (50/60Hz) |
| 3D kompatibilita | Ano (DLP 3D; PC frame sekvenční 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D) |
| Typ 3D | Full 3D |
| Zabezpečení: | Security bar, Kensington Lock, Password protected interface |
| IP hodnocení | IP6X |
| 24/7 provoz | Ano |
| 360° provoz | Ano |
| Provozní podmínky | 0°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 80%, Max. Nadmořská výška 2.500m |
| Watty na reproduktor | 15W |
| Vstupní zpoždění | 8,60 ms |
| Energetické informace | |
| Napájení | 100V ~ 240V, 50-60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | <0,5W |
| Spotřeba energie (min) | 119 W |
| Spotřeba energie (max) | 173 W |