Synology 3,5" HDD HAT3310-12T Plus (NAS) (12TB, SATA III, 7200 RPM, 512MB)
Synology 3,5” SATA HDD HAT3310-12T
Spolehlivé pevné disky speciálně vyvinuté pro systémy Synology v domácnostech a malých kancelářích.
| Obecné | |
| Kapacita | 12 TB |
| Rozměr | 3.5" |
| Rozhraní | SATA 6 Gb/s |
| Velikost sektoru | 512e |
| Konstrukce disku | Utěsněno héliem |
| Výkon | |
| Rychlost rotace | 7,200 rpm |
| Rychlost rozhraní | SATA 6Gb/s |
| Mezipaměť | 512 MB |
| Maximální dlouhodobá rychlost přenosu dat (typická) | 281 MB/s |
| Spolehlivost | |
| Střední doba do selhání (MTTF) | 1 200 000 hodin |
| Hodnocení pracovní zátěže | 180 TB/rok zápisu/čtení dat |
| Záruka | 3 roky |
| Spotřeba energie | |
| Napájecí zařízení | 12 V (± 10 %) / 5V (+10/-7 %) |
| Průměrná hodnota napájení při nečinnosti | 3.30 W |
| Průměrná hodnota napájení při provozu | 6.85 W |
| Teplota | |
| V provozu | 5°C až 60°C (41°F až 140°F) |
| Mimo provoz | -40°C na 70°C (-40°F na 158°F) |
| Nárazy | |
| V provozu | 686 m/s2 (trvání 2 ms) |
| Mimo provoz | 2450 m/s2 (trvání 2 ms) |
| Vibrace | |
| V provozu | 5 Hz až 300 Hz: 7,35 m/s2 300 Hz až 500 Hz:2,45 m/s2 |
| Mimo provoz | 5 5 Hz až 500 Hz: 29,4 m/s2 |
| Nadmořská výška | |
| V provozu | -304,8 metry až 3,048 metry |
| Mimo provoz | -304,8 metry až 12,192 metry |
| Relativní vlhkost | |
| V provozu | 5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace) |
| Mimo provoz | 5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace) |
| Hlučnost | |
| hlučnost, v nečinnosti (typická) (dBA) | 20 |
| Hlučnost, hledání (typická)(dBA) | 32 |
| Ostatní | |
| Rozměry (V x Š x H) | 26.11 mm x 101.85 mm x 147,00 mm |