Synology 3,5" HDD HAT5300-12T Enterprise (NAS) (12TB, SATA III, 7200 RPM, 256MB)
Popis a parametry
Diskuse (0)
Synology 3,5” SATA HDD HAT5300-12T
Výkonné a spolehlivé pevné disky pro systémy Synology
| Obecné | |
| Kapacita | 12 TB |
| Rozměr | 3.5" |
| Rozhraní | SATA 6 Gb/s |
| Velikost sektoru | 512e |
| Výkon | |
| Rychlost rotace | 7,200 rpm |
| Rychlost rozhraní | 6.0 Gb/s, 3.0 Gb/s, 1.5 Gb/s |
| Velikost vyrovnávací paměti | 256 MiB |
| Maximální dlouhodobá rychlost přenosu dat (typ.) | 242 MiB/s |
| Spolehlivost | |
| Střední doba do selhání (MTTF) | 2.5 milion hodin |
| Hodnocení pracovní zátěže | Za rok přeneseno 550 TB |
| Záruka | 5 let |
| Spotřeba energie | |
| Napájecí zařízení | 12 V (± 10%) / 5 V (+10/-7%) |
| Aktivní nečinnost (typ.) | 4.25 W |
| Náhodné čtení / zápis (4 kB Q1) (typ.) | 7.83 W |
| Teplota | |
| V provozu | 5°C na 60°C (41°F na 140°F) |
| Mimo provoz | -40°C na 70°C (-40°F na 158°F) |
| Náraz | |
| V provozu | 686 m/s2 {70 G} (trvání 2 ms) |
| Mimo provoz | 2450 m/s2 {250 G} (trvání 2 ms) |
| Nadmořská výška | |
| V provozu | -305 metry na 3,048 metry |
| Mimo provoz | -305 metry na 12,192 metry |
| Relativní vlhkost | |
| V provozu | 5% až 90% relativní vlhkost (bez kondenzace) |
| Mimo provoz | 5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace) |
| Ostatní | |
| Velikost (výška x šířka x hloubka) | 26.1 mm x 101.85 mm x 147 mm |
| Hmotnost | 720 g |
| Certifikace | CE, EAC, BSMI, RCM, KC, RoHS, ICES, CSA, TUV, UL |
ParametryPorovnání
Rozhraní
interní Serial ATA III
Formát
3.5"
Velikost bufferu (v MB)
256
Typ disku
HDD
Použití disku
Pro NAS
Chladič disku
Ne
HDD Kapacita (GB)
12000
Otáčky HDD
7200