Tenda TEG1005D 5-portový Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000Mbps, Kov
Popis a parametry
Diskuse (0)
Switch 5x 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, Fanless - pasivní chlazení bez ventilátoru, non-blocking architektura, přepínací kapacita 10 Gb/s. Kovový obal. Externí zdroj. Switch 5x 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, 2K MAC adresy, přepínací kapacita 10 Gb/s. Zcela tichý bez ventilátorů. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis produktu - hlavní parametry - ideální řešení pro větší domácnosti a firemní sítě, - automatická detekce rychlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005D je plně kompatibilní s každým zařízením, - fanless - neobsahuje žádný ventilátor, zcela pasivní chlazení, - bez managementu, - porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX, - forward. rychlost: 10 Mb/s: 14881pps/port, 100 Mb/s: 148810pps/port, 1000 Mb/s: 1488100pps/port - přepínací kapacita 10 Gb/s, - mód přepínání: Store-And-Forward, - podporované standarty a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab - auto MDI/MDIX - automatická detekce křížených i nekřížených kabelů, - rychlost 2000 Mb/s Full Duplex pro každý port, - ochrana proti přepětí 6000V, - 2K MAC address tabulka, auto aktualizace, - chlazení: Fanless - bez ventilátorů, pasivní, - montáž do rozvaděče: ne, desktop, - montáž na zeď: ano, - funkce Data Flow Control, - obsahuje externí zdroj, - LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 1x Napájení, - spotřeba: max. 2.5 W, - rozměry: 100 mm x 64 mm x 23 mm(L*W*H), - pracovní teplota: -10oC ~ 45oC, - vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující), - certifikace: FCC/CE/RoHS, Jednoduchá instalace Tenda TEG1005D je plně automatizovaná, a není nutné žádné nastavení. Stačí pouze připojit napájení a jednotlivé kabely RJ45, a TEG1005D se o vše postará. Díky funkci Auto MDI/MDIX není nutné ověřovat zdali připojujete křížené nebo nekřížené kabely, automaticky vše nastaví. Tenda TEG1005D přepíná data pomocí 5ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 10 Gb/s. Switch je napájen externím zdrojem který je součástí balení..
ParametryPorovnání
Maximální počet portů
5
Provedení
Desktop
Provedení
Rack mounted 19"