Tenda TEG1105P-4-63W - PoE AT Switch
Tenda TEG1005P-4-63W přepíná data pomocí 5ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 4 PoE porty podporují PoE 802.3af a 802.3at. Switch podporuje stabilní 8 jádrové PoE napájení, ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
TEG1105P-4-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Standart/VLAN mode
Tenda TEG1105P-4-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Standart mode / VLAN mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 63 Wattů na 4 PoE porty, příklad využití:
4 porty, každý 15,4 W(PoE 802.3af)
2 porty, každý 30 W(PoE 802.3at)
1port 30W Venkovní IP kamera + 1 port 20W Access Point + 1 port 10W vnitřní IP kamera + 1 port 5W IP telefon
Vždy celkem max. 63 W
Technické parametry
- Standarty&protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
- Porty: 5x 10/100/1000 Mbps RJ45 auto-negace, Port1 až Port4 podporuje IEEE802.3 at/af PoE standart
- Celková propustnost: 10 Gbps
- Velikost tabulky MAC adresace: 2K
- Mód přepínání: Store-And-Forward
- LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 4x Status PoE, 1x Napájení, 1x PoE Max.
- Napájecí adaptér: DC 51V/1.25A
- Spotřeba: 3 W (bez PoE napájení), 63 W (s připojenými PoE zařízeními max. 58W)
- Rozměry zařízení: 100mm x 100mm x 26mm(L*W*H)
- Hmotnost zařízení: 0,3kg
- Rozměry balení: 240mm x 140mm x 80mm(L*W*H)
- Hmotnost kompletního balení: 0,8kg
- Celkem max. napájení PoE: 58W
- Pracovní teplota: -10oC ~ 45oC
- Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
- Certifikace: FCC/CE/RoHS
Obsah balení
- 1x Tenda TEG1105P-4-63W
- 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
- 1x Napájecí adaptér (51V DC, 1250 mA)