Tenda TEG2220P-16-250W
Tenda TEG2220P-16-250W
Síť se propojuje s cloudem, vše je pod kontrolou
Snadné nasazení sítě bez potřeby odborného ladění.
Vzdálený restart PoE portu
Jedním tlačítkem vzdáleně restartujete PoE a snadno vyřešíte nefunkčnost bezpečnostní kamery.
Vizualizovaná topologie, generována automaticky
Přehledná topologie pro snadnou správu a monitoring sítě.
Vzdálená konfigurace, rychlé rozdělení VLAN
Upozornění v reálném čase na abnormální stav
Detekce a blokace IP adresy
Vlastní typ koncového zařízení portu, zobrazení stavu portu
Jednoduchá správa, minimální konfigurace
Technická specifikace:
- Možnosti montáže: Montáž do racku, Montáž na stůl, Montáž na zeď
- Materiál krytu: Kov
- Rozhraní: (18) 1GE RJ45 portů, (2) 1GE SFP porty
- PoE rozhraní: (16) PoE (piny 1, 2+, 3, 6-)
- LED indikátory: Power, Link/Act, PoE MAX
- Přepínací kapacita: 40 Gbps
- Rychlost přeposílání: 29,8 Mpps
- Napájení: 100–240 V AC, 50 / 60 Hz
- Spotřeba energie: 250 W
- Celkový dostupný PoE výkon: 30 W
- Maximální PoE výkon na port (PSE): 230 W
- Ochrana proti přepětí: Port 6 kV, Napájení 6 kV
- Tlačítko: Obnovení továrního nastavení
- Provozní teplota: 0 °C – 45 °C
- Skladovací teplota: -40 °C – 70 °C
- Provozní vlhkost: 10 % – 90 %, bez kondenzace
- Skladovací vlhkost: 5 % – 90 %, bez kondenzace