UBNT POE-24-12W-G [Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
Popis a parametry
Diskuse (0)
POE-24-12W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 12W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:Model POE-24-12W-G
Dimensions87 x 84 x 29.2 mm
Output Volage 24VDC @ 0.5A
LAN Activity Indicator - No
Gigabit LAN Port - No
Remote Reset Capability - Yes
Reset Button - Yes
4-Pair Powering Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Data IN / POE : RJ45 Shielded Socket
Užitečné odkazy:
- stránky výrobce UBNT.com
- aktuální verze airOS
- datasheety, uživatelské příručky
- výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink
- návody pro začátečníky - BeansTalk
- video-návody (ubnt youtube channel)
- Ubiquiti Wiki
- Ubiquiti oficiální fórum
ParametryPorovnání
Typ aktivního prvku
Zdroje, PoE
Naposledy navštívené
![UBNT POE-24-12W-G [Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu] UBNT POE-24-12W-G [Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]](https://www.futurelineshop.cz/imgcache/4/e/p1015454-503424-0a_540_540_13981.jpg)
![UBNT POE-24-12W-G [Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]](https://www.futurelineshop.cz/imgcache/4/e/p1015454-503424-0a_115_115_13981.jpg)