UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
Popis a parametry
Diskuse (0)
POE-48-24W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W.
Technické specifikace:Model POE48-24W-G
Dimensions 91.8 x 59.9 x 33 mm
Output Volage 48VDC @0.5A
LAN Activity Indicator - No
Gigabit LAN Port - Yes
Remote Reset Capability - No
Reset Button - No
4-Pair Powering Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Data IN / POE : RJ45 Shielded Socket
Užitečné odkazy:
- stránky výrobce UBNT.com
- aktuální verze airOS
- datasheety, uživatelské příručky
- výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink
- návody pro začátečníky - BeansTalk
- video-návody (ubnt youtube channel)
- Ubiquiti Wiki
- Ubiquiti oficiální fórum
ParametryPorovnání
Typ aktivního prvku
Zdroje, PoE
Naposledy navštívené
![UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu] UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]](https://www.futurelineshop.cz/imgcache/1/8/p1015429-451839-0a_540_540_19801.jpg)
![UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]](https://www.futurelineshop.cz/imgcache/1/8/p1015429-451839-0a_115_115_19801.jpg)