CyberPower Emergency Power System (EPS) 600VA/420W
Obecné vlastnosti
• Podpora napájení z generátoru
• Automatické přepínání
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Krátká doba přechodu
• LCD stavový displej
• LED indikátory stavu
• Provedení Tower (věž)
Typické využití zařízení
• Domů
• SOHO Office
• Kancelář
• Provozní zázemí
• Serverovna
• Supermarket
• Továrna
• Pokladní systémy
• Bezpečnostní systémy
• Systémy sledování
• NAS / úložná zařízení
• Domácí spotřebiče
• Klimatizace/Topení/Ledničky
• Motory / vodní čerpadlo
| Model | CPS600E | |
| Technologie | Line-Interactive, AVR (Boost & Buck) | |
| Výkon | VA | 600VA |
| Watty | 420W | |
| Vstup | Rozsah napětí | 140 ~ 300VA |
| Frekvenční rozsah | 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing) | |
| DC Vstupní napětí | 12V | |
| Ochrana proti přepětí | Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage | |
| AC Výstup | Počet fází | Jednofázový |
| Výstupní napětí | 0~40% LOAD Čistý sinus 220V +/- 10 % 40~100% LOAD Trapezoidal Wave at 220V +/- 10% | |
| Frekvence výstupu | 50 / 60Hz +/- 1 % | |
| Čas přepnutí (typiclý) | < 10 ms | |
| Ochrana proti přetížení | On Utility: Circuit Breaker On Battery: Internal Current Limiting | |
| Výstupní zásuvky | 1 x Schuko | |
| Certifikáty | CE, SONCAP | |
| Indikace stavu | Indickátory | Power On, LCD Display |
| Zvukové alarmy | On Battery, Low Battery, Přetížení | |
| Zvláštní funkce | Nabíjecí proud | 10A |
| ByPass Switch | Ne | |
| Baterie | Volitelně | |
| LCD Display | Ano | |
| Manual Switch | Ne | |
| Communication port | Ne | |
| Fyzické parametry | Rozměry (mm) | 162 x 240 x 90 |
| Hmotnost (kg) | 4,5 | |
| Kolečka | Ne | |
| Informace výrobce | ||
| Stránka produktu | Zde | |
| Uživatelská příručka | Zde | |
Záložní čas pro 600VA CYBERPOWER při použití volitelné baterie 12V/100Ah
| Baterie | 12V/100Ah | ||
| Model | Zátěž | Záložní čas (h) | |
| CPS600E + 100Ah/12V (1) | 25% | 105W | 7 |
| 50% | 210W | 3.5 | |
| 75% | 315W | 1.5 | |
| 100% | 420W | 1 | |